עיצוב אזור מטבח ידידותי לילדים

רציתי אזור מטבח הרבה יותר ידידותי לילדים מכיוון שעברנו לבית הזה לפני חמש שנים. בשנה שעברה, עם שני צעירים בגיל היסודי כמו גם גן ילדים אחד, האמנו שזה יהיה מושג פנטסטי לשדרג לחלוטין את הקומה התחתונה ולהפוך סגנון מטבח הרבה יותר ידידותי לילדים שיגדל עם המשפחה שלנו.

אני אוהב את התוצאה הסופית כמו גם אסיר תודה כל יום שהצלחנו לייצר קשר חברתי, פתוח וידידותי למשפחה הרבה יותר בין אזור המטבח כמו גם חדרים אחרים. עם זאת, זה לא רק תוכנית הרצפה הפתוחה, אני כל כך מרוצה מכמה מהפרטים הקטנים יותר שכללנו כדי לאפשר לצעירים שלנו להיות עוזרים גדולים יותר באזור המטבח-במיוחד כשהם גדלים כמו גם לאכול יותר.

להלן מספר הצעות לשיפורים ידידותיים לילדים שאינם זקוקים לפטיש מזחלות כמו גם לקבלן כללי:

הפוך את משימות העוזרות לקלות יותר. האם אתה רוצה שהקידואים שלך יגדירו את השולחן או תכין ארוחות צהריים משלהם? הפק תחנות עבודה של סיביות כמו גם שמור על חומרי ההכנה קרוב. מנוף מדפים, מגירות, כמו גם ארונות שכבר אתה צריך להמציא אזורים אלה. הנה מקסים (כמו אורג פורנו ברמה 10) – דוגמה להקצאת כמה מדפים במזווה נפוץ לאוכל צעיר.

שים מנות צעירים בהישג יד. אנו שומרים על כוסות ילדים כמו גם צלחות במגירה נמוכה בה אפילו בן השנתיים יכול לשרת את עצמו. כמו כן אני מאחסן דגני בוקר על מדף נמוך כמו גם חלב בקנקן קטן במקרר. הפנטזיה הראשונה מאוד היא שנוכל לישון בה בזמן שהילדים מכינים ארוחת בוקר. הפנטזיה השנייה היא שהם מרוקנים את המדיח כל יום. אנחנו מגיעים לשם לאט.

תכנן את זה הכי טוב כמו גם הצעיר שלך יכול לרוקן את המדיח

תן להם דחיפה. שמור על שרפרף חורג ידידותי לילדים בקרבת מקום, כך שאנשים קטנים מוזמנים לכביסה ידיים כמו גם אוכל להכין בכיור הענק. שלנו מתקפל שטוח לאחסון פשוט, אולם כל דבר יכול לעבוד מאותם מגדלים אלגנטיים עם כל התכונות לשרפרפים הקטנים שיש לנו כבר לצחצוח שיניים.

מים חמים, סמכו עלי. ידידותי למשפחה מרמזת על הורים ידידותיים להורה. אהבתי שיש לי מתקן מים חמים מיידי בבית האחרון שלי, אולם אני נרגש באותה מידה עם קומקום המים החמים שלנו. קומקום ה- Caperseo היפה הזה מנוצל כל יום ויום לקפה לשפוך, פסטה מהירה יותר, תרד מתבונן, מחממים אפונה קפואה, חימום בקבוקי תינוקות, כמו גם תה חם.

גירוש בדים רכים. עבור כריות כמו גם חומר מרופד, אנו אוהבים חומרים חיצוניים בפנים מכיוון שהם עומדים במקומות כמו גם נשפכים כמו גם הרבה יותר פשוטים לניקוי. הכי טוב עכשיו, יש לנו שרפרפי פלסטיק קשים באזור המטבח במקום כל דבר מפואר. אין להשתמש בבכי על חלב שנשפך.

המפץ הגדול יותר עבור דולרים גדולים יותר או “כל עוד אתה פותח את הקיר, למה אתה לא …?”:

הפוך את משימות העוזרות לקלות יותר, חלק 2. התקנו המון מגירות נמוכות לציוד קופסת ארוחת צהריים, מנות צעירות, כלי טופר, כמו גם מפיות בדים; לכל אחד מהנערים הצעירים יש משרות מגדירות שולחן. התקנו את המיקרוגל בהישג יד פשוט של ילדנו הקטן ביותר – אם כי עלי להודות, הוא עדיין לא מאומן עליו לחלוטין. הילדים הגדולים שלי יכולים במהירות לחמם דברים – בדרך כלל לזכור לחסל מזלגות! – אז אני מבין שהוא יגיע לשם די מהר.

מכוון לניקוי פשוט. אני לא אגיד לך אילו משטחים כמו גם סגנונות כיור לקנות, עם זאת, חושבים בדיוק עד כמה חומרים שונים לעומת חומרים שונים. קנינו דלפקי קוורץ שיכולים לעמוד כמו מחבתות חמות ביותר מהתנור, כמו גם את מבחן הקטשופ הלילה “בו משטח הדלפק לא נצבע באופן בלתי הפיך אם הצעירים מנקים את אזור המטבח כמו גם אני לא לראות עד הבוקר. האם מעצב אזור המטבח שלך יכול להתמודד עם האמת?!

דמיין את קו הראיה שלך. אם אתה מעביר קירות כדי להתאים אישית את זרימת הבית שלך, האמינו מה הטבח יכול לראות. האם אתה יכול לבדוק את הצעירים שמשחקים בחצר האחורית או להציץ במהירות לראות מדוע פתאום זה כל כך שקט. האם האורחים רואים את ערימת הכלים המטונפים שלך כאשר הם פותחים את דלת הכניסה (אשמה!). לדמיין תרחישים שונים לפני שאתה פותח כל דבר.

תחשוב בגדול. האם יש שיפור ענק אחד שיעשה את חיי המטבח שלך למאושרים יותר? מבחינתי עמדתי בהצעה של חבר טוב מהימן כמו גם קיבלתי שני מדיחי כלים – אנו רצים את שני הימים הרבים עם כל קופסאות הצהריים. התנגדתי לאותו חבר טוב בדיוק לבחור תנור אדום שאני אוהב. עבורך זה יכול להיות משהו כמו מוט של כבאי, מקרר תעשייתי או צוהר מלא. אם אתה חולם מרחב שתראה כל יום לנצח, דאג לתכנן את האושר שלך.

מעצב מטבח ידידותי לאמא: אני אוהב את הכיריים האדומות שלי

I’d like to hear your huge as well as little style concepts to make a family-friendly kitchen area work!

[All pictures by Rookie mothers Heather Flett]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

פליקר ארה”בפליקר ארה”ב

צילום: בטסי דווין, ארה”ב על פליקר זיהו טירונות על פליקר. וואו. אם אתה מבצע כל סוג של פעילויות המוצעות שלנו, כמו גם לתפוס אותן עם המצלמה הדיגיטלית שלך, זה יהיה