מה שלמדתי מלהיות מושב צילום משפחתי מקצועי

J&S בגילאי 12 ו -10

בזכות צלם ויסקונסין סוניה קמס, שמצאתי דרך אינסטגרם ונשכרתי לצלם תמונות משפחתיות בקיץ הקרוב, על שהפך אותי למאמין. בהעסקת מקצוען, כלומר.

תמיד חשבתי, “מה, אנחנו מצלמים תמונות של תמונות”, והמצלמות שלנו הפכו כל כך טובות בימינו, שכנראה שלא היינו מקבלים משהו הרבה יותר טוב מצילום רשמי, ולכן מעולם לא סידרתי אחת. נראה היה שהסיכויים היו רזים שאנחנו נתפוס רגע טוב יותר בשעה שצלם היה סביב משפחתנו מאשר כזה שהתרחש באופן טבעי בחיי היומיום שלנו.

ובכן, טעיתי.

התאורה, המיקום, התנוחות והרכב התמונות כולם פעלו יחד כדי לייצר סט תמונות מדהים שניהנה ממנו לנצח. הפגישה הזו הייתה מתנה לחמותי. סידרתי את זה באמצע חופשה משפחתית מורחבת בת שלושה ימים. מבריק – כולנו היינו שם!

הנה הדברים שאהבתי לעשות פגישת צילום משפחתית מקצועית.

אני בתמונות. לעולם לא אהיה הצעיר הזה שוב! אוקיי, זו ההבלים שלי מדברים. אבל באמת, לאחר ששילם למישהו לתפוס אותך פירושו שאתה יכול להיות בכל צילום, ולא רק זה שאתה מבקש מבן הזוג שלך לקחת כדי שתוכל להיות בזה.

איכות מקצועית. האדם שאתה שוכר ימשיך לירות עד שיבצע את זה נכון. כשאני שואל חבר או זר באטרקציה תיירותית לצלם את משפחתי, אני לא מרגיש משוחרר לבוס אותם בסביבה. לשלם למישהו פירושו שהם שמים לב לפרטים הקטנים. אם רצועת החזייה שלך מוצגת, הם יגידו לך.

התמונות הן בערך דבר אחד בלבד: משפחה. כשאנחנו מציבים בתמונות החופשה שלנו מול אריה ים על החוף, התצלום הוא על אריה הים והחוף. מושב צילום ייעודי מתמקד רק בך. לצלם שלנו סוניה היו כמה טריקים להוציא אינטראקציות שובבות מהמשפחה שלנו. כולם לא בדקו את המצלמה ואמרו גבינה. כמו כן, היא בחרה בתפאורה שגרמה לנו להתבלט. במקרה שלנו, אנחנו בשדה פתוח. (היי, אתם עומדים בתחום שלכם!)

ראיתי גם יצירות מדהימות מצילום איקארי בו הבית המשפחתי הוא התפאורה. אני אוהב את הרעיון הזה מכיוון שהוא לוכד רגע בזמן, אבל כנראה שרק מקצוען יכול להדליק כראוי ולירות בתוך הבית ועדיין לגרום לנושאים לזרוח.

צילום: צילום איקארי

כיוון הארון. חודשים מראש, סוניה שלחה לי קובץ PDF בן 42 עמודים בהדרכה כיצד להתלבש על משפחתי, אותה זיקקתי עבורם לשתי פקודות. הנה מה ששלחתי למשפחתי המורחבת:

+ יותר לבוש מימי חופשה רגילים! נעליים לא שחוקות היטב, אין ללבוש אתלטי. שכבות ואביזרים יתקבלו בברכה. אני אומר את זה כי יתכן שבדרך כלל לא תארוז אותם לחופשה הזו.

+ פלטת צבעים חיוורת, ניטרלית: אפור, חאקי, שמנת, חיל הים מושתק, חום. גישה זו גורמת לפנים שלנו להתבלט ביותר. כדי להקל עלינו להשיג התאמה מבלי להיות במדים, אני הולך רק להציע את צבעי הפסטל האלה כפי שנראים למטה. אם נדבק בזה, נראה נהדר.

צירפתי את התמונה למטה כדי לעזור להם לדמיין את המשמעות של פסטל בלי לשלוח את כולם במרדף אווז לקנות לעצמם חולצות פולו ורודות, והזהרתי אותם לא לתאום עם אחיהם או בני זוגם ולא ללבוש אדום או שחור (למקרה שהם היו עדיין לא ברור על נייטרלים חיוורים).

אני כל כך שמח שלקחנו שעה מהחופשה המשפחתית שלנו כדי לצלם את התמונות האלה. יש לנו סוכנות באגם, אבל (הפתעה!) הם בעיקר מהילדים וכנראה שלא יורדים ראויים.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post