5 דרכים לאהוב את עצמך

כפי שהיה היום חג האהבה, רציתי לכתוב חתיכה על אהבה עצמית כאן, האהבה המתוקה והמתוקה שתשחרר אותך.

אני באופן אישי לא מאמין שאתה צריך לאהוב את עצמך לאהוב אחרים (הרגשתי פחות ביטחון ודי שבור כשהיה לי התינוק הראשון שלי אבל אהבתי אותו מכל הלב) אבל אני יודע את זה, ככל שאתה אוהב את עצמך, היכולת הגדולה יותר שאתה צריך להיות חיובי סביב אחרים, לראות את הטוב ביותר אצל אנשים, להיות יותר תוכן ומגשים חיים.

חשוב לציין, אם אתה רוצה לשפר את חייהם של ילדיך, אתה צריך להוביל בדוגמה כדי שהם יאהבו את עצמם גם כן. זה השיעור הגדול והמעצים ביותר באהבה שתיתן להם.

בקיצור, לאהוב את עצמך הוא הדבר הכי אנוכי, לא אנוכי שאתה יכול לעשות. כן, לא תרגישו אהבה לעצמכם כל הזמן. זה פשוט לא חיים והיי שם PMT, הנשמה שורסת חיה .. עם זאת עם מוח ניכר, אתה יכול לשנות את הדרך בה אתה חושב ומרגיש, ובסופו של דבר להגיע לנקודה בה אתה מתייחס לעצמך כמו בן / בת הזוג שלך או החבר הכי טוב שלך: עם אהבה ללא תנאי.

הנה הטיפים שלי.

הקף את עצמך באנשים חיוביים שרוצים לבנות אותך, לא לשבור אותך. נשמע ברור מאליו, אך לעתים קרובות כל כך אנו סובלים עומס שלם של שיז מאחרים אנחנו פשוט לא צריכים. אנו ממשיכים לקבל הזמנות להסתובב עם מי שלא גורם לנו להרגיש טוב עם עצמנו או שאנחנו מוצאים את עצמנו נאלצים למצבים עם אנשים שלא מבינים אותנו, או גרוע מכך רוצים לראות אותנו נכשלים. לא משנה אם הכרת אנשים כל חייך או אפילו קשורים לניקוז ‘דמנצרים’, יש לך אפשרות לבחור למי אתה נותן את הזמן והאנרגיה שלך. אל תשכח את זה. לייעל את מערכות היחסים שלך ולהתחיל לשים לב כמה אתה מרגיש קל יותר, וחזק לא פחות. ביי ביי אנשים שגורמים לך להרגיש קשה לאהוב. אמנם אתה לפעמים לא יכול לחתוך אנשים שליליים ללא רחם במקרים מסוימים, אך לאט לאט מתרחקים אני מבטיח לך, תתחיל לאהוב את עצמך בתהליך.

האם בילית זמן באומר לעצמך שאתה לא חכם, יפה או אכפתי, מספיק? האם אתה ללא סיום את עצמך, אומר לעצמך שאתה צריך להיות, ועושה טוב יותר? למרות שכולנו אשמים בזה לפעמים, ומדיה חברתית יכולה להגביר את חוסר הביטחון, חשוב לעצור את מעגל השליליות ולהחליף את הקול הזה בראש שלך באחד של טוב לב ובכבוד. כשמדובר בהשוואה אנא זכור כי פלטפורמות המדיה החברתית הן מקום שרוב האנשים חולקים רק את ‘העצמאים הטובים ביותר’ שלהם, בין אם מדובר בסופיות מסוננות, הישגים ופרסים או פשוט אינסוף ‘זמנים טובים’. זה הטבע האנושי להתמקד בחיוביות בחיים (אף אחד לא נמצא שם מנסה להרגיז אותך) אבל המדיה החברתית יכולה לספק תחושת מציאות מוטה, אז זכור שכשאתה רוצה שהיית בטיול נוסף בחיים בלוס אנג’לס. החיים הם לא כל קשתות גשם וחד -קרן. כשאתה מתחיל לקרוע את עצמך, עצור והחליף את המחשבה השלילית במחמאה חיובית שמישהו נתן לך (אם לא יכול לחשוב על אחת בעצמך). שמור על יומן חיוביות בו אתה מפרט איכויות והישגים אתה מרגיש גאה בגדול וקטן, כך שתוכל לשקף ולהזכיר לעצמך את הרע שלך.

הכירו כיצד אתם מרגישים. אם חבר מבקש ממך נוחות ועצות, אין ספק שהיית מקשיב לצרות שלהם, ספק להם תמיכה והקלה. ובכן, אתה צריך לעשות את זה בעצמך. אתה צריך להכיר ולקבל את האופן בו אתה מרגיש ברגע. אני מקבל את זה כשזה זמן PMT, אני ארגיש נמוך עם עצמי, יותר עצבני וחרד. חלק מהקבלת אותו זמן סוער הורמונלי למה שהוא, בתורו גורם לי להרגיש פחות לחוצה. אם אני צריך לישון, אני ישן. אם לא בא לי לצאת, אני משתדל שלא. אני מקשיב לגופי. עם זאת אני יודע שכשאני מנסה להילחם בראש הלחץ עם ריצה ויוגה, בסופו של דבר אני מרגיש טוב יותר עם זה.

כבד את החלומות והמטרות שלך. אל תזלזל בחלומות שלך גדול ככל שיהיה או משוגע, הם עשויים להיראות לך. אני מאמין גדול של חלום גדול ועד כה, יחד עם הרבה עבודה קשה, זה עזר לי לממש יעדים שמעולם לא חשבתי שאפשר להפוך לבמאי טלוויזיה וקולנוע ועכשיו לבלוגר וולוגר. זה אותו דבר עבור כל מי שיוצא, בתחילת המסע שלהם: אבני דרך ממש נראות משם קילומטרים ולעיתים קרובות הם וזה בסדר. אל תפחד מהמסע ותשתול לתוצאות. זאת הדרך היחידה. כתוב רשימה של מה שאתה רוצה להשיג ולכבד את רצונותיך. תגיד לעצמך שאתה יכול, ואתה תעשה זאת.

קח פסק זמן בשבילך. אני יודע שכולנו עסוקים להפליא, בעיקר מטפלים בכולם, אבל אם לא ניקח פסק זמן לעצמנו, המילואים שלנו נמוך ואף אחד לא מרגיש הכי מאושר. תפסיק להרגיש אשמה על לקיחת זמן עבורך, גם אם זה אומר להשרות ארוכות באמבט עם ספר נהדר. כרגע אני קורא את ה- Thrive של אריאנה הופינגטון שלא רק עודד אותי לכבות את הטכנולוגיה קודם לכן ולישון יותר, אבל זה נותן לי זמן יקר שהילדים ישנים עושים משהו שאני אוהב. מצאתי גם שאםאני מתכנן את egt0ups עם חברי ולילות התאריכים עם בעלי בחודשים הקרובים, זה אומר שיש לי זמנים מהנים לצפות קדימה שרואה אותי לאורך הימים התובעניים יותר. בכך שאוהב את עצמי והכרה לי שמגיע לי פסק זמן ולהתייחס לעצמי לדברים שאני אוהב, אני חוזר לתחייה ומאושרת יותר מבעבר וכולם מרוויחים.

אשמח לקרוא את הטיפים שלך לאהבה עצמית בתגובות x

להצמיד אותו!

קנו את הספר רב המכר שלי בכריכה רכה או בשמע

ספר הבכורה שלי הוא המדריך שלי לשרוד ולשגשג בעבודה ובבית ומציע תובנה כיצד ליצור עסק דיגיטלי או לחזור לעבוד בביטחון.

Mumboss: מדריך האמא הכנה לשרוד ולשגשג בעבודה ובבית (המהדורה השנייה בבריטניה)

זמין באמזון או נשמע

האמא העובדת: המדריך שלך לשרוד ולשגשג בעבודה ובבית (מהדורת ארה”ב/קנדה)

זמין 8 בספטמבר 2020. הזמינו עכשיו באמזון

כמו מה קראת? אז למה לא לעקוב אחר ויקי בפייסבוק, טוויטר, יוטיוב, פינטרסט ואינסטגרם

לעולם לא מחמיץ מודעה!

הירשם ל- Honestmum עבור עלון הדוא”ל השבועי שלי בו אני משתף את הפוסטים החדשים בבלוג שלי, טיפים לבלוגים, הזמנות לאירועים, תחרויות וחדשות על הספר החדש שלי. אני אף פעם לא משתף את הנתונים האישיים שלך עם צדדים שלישיים.

Facebooktwitterpinterestemailtumblrshare

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post