איך להיות היום הכי טוב אי פעם עם הילד בן השנתיים

אם אי פעם תמצא את עצמך אומר “תראה שיש צ’ו צ’ו!” בכל פעם שאתה רואה רכבת – אפילו למכונית ריקה, אז הייתי בטוח בכסף טוב שיש לך פעוט עם קיבוע רכבת. או שזה רק אני שמציין מכוניות גדולות רק לעצמי?

ציינתי שהתשוקות של סוייר קיצוניות ככל שהן ניתנות לטיפול – אה! תראה דבר מבריק! (ראו גם את הכללים של הפעוט) אבל זה לא מנע ממני לנסות לכרות את ה- S $*T@ החביב עליו בחודשים האחרונים. ברגע שאני חושב שיש לי אותו, הוא מגלה משהו חדש לאהוב. אני באמת לא יכול לעמוד איתו, אז מוטב שארתם רק את הרגע המדויק הזה בזמן של 31.3 חודשים ולשתף כיצד הוא היה רוצה לבלות את היום הכי טוב שלו!

לומד לרכוב על שני הגלגלים שלו. כשהלכנו לאחרונה לטיול טריק, הוא אמר “אני אף פעם לא רוצה לעשות זאת שוב.” סליחה תלת אופן, אתה בחוץ. הוא התנדנד על אופני המאזן של Skuut Balance שלו במשך זמן מה, אבל הוא פשוט מקבל את “הדחיפה דחיפה גלישה” והוא כל כך גאה. אני כל כך גאה. כמה זה חמוד?

שחייה. ילד הפעוט שלי חסר פחד במים; הוא אוהב להתיז עם הילדים הגדולים ולקפוץ אידיאלי כשאני לא ממש מוכן. הוא עדיין לא עבר שיעורי שחייה נאותים כי לא בא לי להיכנס למים, אבל הוא היה משתגע בשביל זה!

שחקו עם צעצועים, צעצועים, צעצועים. אידיאל המועדפים כוללים כעת: דארת ‘טטרה וחברים (10 $ בקוסטקו), רכבות עץ קלאסיות (מציאות בקרייגסליסט), משחק דו מכל מגוון ופאזלים. לאדם הקטן יש סבלנות לעשות פאזל בן 24 חלקים כשהוא מוצא כמה רגעים גנובים-בדרך כלל כשהוא עוזב את שולחן הארוחה לאחר שאכל כמעט כלום. אם הייתי יודע שהייתי הולך להביא ילד לפאזל שני, לא הייתי נפטר כל כך הרבה מהם בטיהור הצעצועים הפעוט המדהים של 2010. ”

צופה בתמונת התנועה הקפואה ושרה את כל הפסקול. סוייר יטען ש”השיר שלי “משחרר אותו, איילים (ים) טובים יותר מאנשים, או בקיץ, תלוי במצב רוחו. המשפחה שלנו מקשיבה באמצעות Spotify ויש לנו את כל השירים (ומוצא!) ששיננו. קיבלתי את הגרסה הדיגיטלית של תמונת התנועה ביום בו הייתה זמינה (קבל Blu-ray ו- Digitalâ במחיר של 23 $ בלבד ולעולם לא להיות בלעדיו). אדוני יעזור לי אם הוא לומד על מסיבות יום הולדת עם קפוא ב -4.7 החודשים הקרובים!

אזכור מכובד של דברים אהובים:

צופה בחיות המחמד של משפחת הפלא באמצעות אמזון הזרמת בימיו כדי לבחור את תוכנית הטלוויזיה שלנו

משחק עם מדבקות; אני אוהב לתת לו שניים בכל יום על חולצת הטי שלו כי הרבה יותר מזה ונראה שהם בסופו של דבר ביצרנית הכביסה קצת לעתים קרובות מדי.

ספרי קריאה. הוא אוהב את קריאתו מחדש של אותו ספר שוב ושוב עד שאוכל בקושי להתמודד, ואז הוא בוחר ספר חדש.

ציפורים זועמות מחזיקות אצבעות אצבעות שקיבלתי בוולגרנס לפני טיול קמפינג בקיץ האחרון. אאוץ. אאוץ.

איך הילד שלך בן השנתיים יבלה יום חלום?

קשורים: המתנות הטובות ביותר לכללי ילד בן שנתיים ופעוטות.

קישורי שותפים של אמזון שם למעלה.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post