כיצד לשלוט במשימה המפחידה לספק לשני תינוקות אמבטיה

כשבסופו של דבר ציפיתי לתינוק מספר 2 (זה שאנחנו עכשיו שיחת טלפון), וויטני שאל את החברים שלנו כמו גם סרוק את האינטראטים להמלצות תינוקות בשבילי. הטוב ביותר על הרחצה של תינוק (כשיש לך שניים מתחת לשניים ואפילו שניים מתחת לשלוש) הוא “פשוט לרחוץ את הכי מלוכלך.” ניצלנו את הרעיון הזה במשך זמן רב.

להלן מספר טכניקות לספק לשני הסיביות שלך אמבטיה שעזרו לחברים שלנו כמו גם לקוראים:

פשוט לרחוץ את המלוכלך יותר. אחד בזמן, בלי וופ ענק. הצעיר הענק יכול לסייע בכך שהוא מסירת לך אספקה ​​או משחק מקרוב (או ליהנות מהטלוויזיה). אם ה- Bit One אינו באמבט, מושב תינוקות הוא מכשיר פנטסטי. כמו כן היה לנו אקספרס בחדר המקלחת לאירועים כאלה.

אמבטיה קטנה. אמבט ענק. השניים של החבר שלי לורי הם כמעט בדיוק שנתיים זה מזה. כשהיא רחצה אחים ענקיים באמבט הגדול, היא עשויה גם היא לכוון את האמבט התינוקות של זואי בתוך האמבט. זה שמר על זואי די מאובטחת מהדחפים של אחיה הענק (בתמונה). אמבט התינוקות שלנו היה מעט גדול יותר (akaâ ureobath) â ועשוי להיות מנוצל בדיוק באותו זמן מחוץ לאמבט.

אמבט אמבטיות צליל דברים גרועים. הגאדג’ט המסייע מעולם לא היה תחליף לערנות הכללית שלך בחדר המקלחת במהלך הכביסה הפנטסטית, אולם זה יכול להיות כמו זוג ידיים נוסף. במקום זאת, ייתכן שתרצה לנסות מושב תמיכה קומפקטי יציב הרבה יותר. לעולם אל תשאיר את הקטע שלך ללא השגחה.

צליל אמבטיה בתמונה מורכב מהתינוק הקטן יותר באמבט (לא עובד על ירכיים עבות)

לכו על זה באמבט הענק. כאשר התינוק שלך יכול לשבת ללא עזרה, אתה עשוי להיות מוכן לאמבט האמיתי! בפעם הראשונה שתנסו לרחוץ את שני הסיביות שלכם באמבט אמבטיה שגרתי, תרצו עזרה. זה יהיה מפחיד כמו גם חלקלק ממש כמו בפעם הראשונה שניסית לרחוץ את התינוק שלך במיכל או בכיור אזור המטבח. לאחר מספר פעמים של תרגול, אתה יכול למסור את המשימה הזו לאבא או אפילו לשמרטף מבלי להתקף חרדה. אני מבטיח.

כיצד לספק לשני סיביות אמבטיה בדיוק באותו זמן: בחרו אותו!

למרות שאנחנו לחלוטין מאמינים שאתה צריך לקבל תג ראוי, רחצה לצעירים זה רק משהו שאמהות עושה!

זכור לתפוס את המגבות שלך בפיתוח, כמו גם לקבוע ג’אמי כדי לחסוך לעצמך כמה כאבי ראש כמו גם רטיבות כאשר האמבטיות (ים) מתנקזות.

האם יש לך סוג של טכניקות אחרות שנבדקו על ידי הורים לרחצה כמה סיביות?

[קרדיט צילום: לורי זי כמו גם הת’ר פלט, מנוצל ברשות]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post