חזיות סיעודיות בעוגה הן מדהימות

כן, אתה צריך להיות חזיית סיעוד מקסימה (מעז לקבוע “סקסית”?) שגורמת לך לזכור שאתה גברת מפותלת כמו גם לא פרה. האנשים המהורהרים ב- Cake Plinserie שלחו לי את זה למטה, שנקרא ליקוריץ, כמו גם אני אוהב את זה. חזיות סיעודיות בעוגה נוצרות להפליא כמו גם אני מתרשם בעקביות.

הטוב: החזייה יפה להפליא, נוחה, כמו שיש לה כבל רב -תכליתי שמעלה דברים למיקום תוך שמירה על בריאות אופטימלית. גיליתי שזה גם פשוט פשוט לשימוש לסיעוד. אז מסביב A+ לעיצוב.

הרע: אין תלונות עם זאת החזיות הללו (והתאמות מתאימות) הן קצת שפיכה. אני מאמין שהם עושים מתנה מצוינת מהשותף שעדיין מאמין שאתה יפה. או אולי מתווה של יום האב (קריצה, קריצה).

המכוער: מכיוון שאני לא נראה כמו העיצוב שלמעלה, אני לא מתכוון לנסות את זה בשבילך (אם כי יש להם קמפיין מצוין שנקרא אמהות אמיתיות, בכושר אמיתי שמראה את כל סוגי צורות הגוף). אם אתה רוצה לראות אותי בזה, הכי טוב שאתה יכול לקוות לו הוא שאוכל להבהב אותך בטעות כשאתה מאכיל את בחור הביט שלי. וזה לא לגמרי לא סביר (אממ, מצטער על זה).

בשורה התחתונה: אני מציע זאת לאירוע מיוחד או פינוק כל יום. אם תרצו, תוכלו לעלות לאינטרנט מאמזון או â cakelingerie.com (וזה ממש קשה לחזיות מכיוון ש- Great in Beade חשוב כל כך) או לגלות חנות בקרבתכם.

קשורים: אתה מספיק גדול, אתה מספיק חכם כמו שאתה צריך להיות חזייה נהדרת או שתיים

+++

גילוי נאות: עוגה שלחה לי מוצרי דוגמה לשיקול עריכה. כל הדעות הן שלי. תמונות המסופקות על ידי עוגה כי … ברור!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Jorgie Woman Jean תכשיטי אופנה הופכים למלאת גרב פנטסטית עבור Woman Bit WomanJorgie Woman Jean תכשיטי אופנה הופכים למלאת גרב פנטסטית עבור Woman Bit Woman

שיתוף הוא אכפת! לַחֲלוֹק צִיוּץ לַחֲלוֹק https://apis.google.com/js/plusone.js אני תמיד מחפש מוצרים ייחודיים להכניס גרביים של ילדי לחג המולד כמו ללבוש אוזניים היפואלרגניות בעבודת יד. הבת שלי אוהבת תכשיטים אופנה וגיליתי

טיפים בדיוק כיצד לבצע קנייה עם הצעירים שלך טרחה משלימהטיפים בדיוק כיצד לבצע קנייה עם הצעירים שלך טרחה משלימה

שיתוף זה אכפת! לַחֲלוֹק צִיוּץ לַחֲלוֹק כאמא קדחתנית של ילדים קטנים לעתים קרובות, הרבה יותר קל לקנות באינטרנט במקום לגרור את הצעירים לחנות. אני בטוח שלכולכם היו חוויות דומות לקנות