שמור על הדגמת כיתות נהדרות

ביחד | תמונה מאת סיליה קטלינו

ראיתי את ההשתקפות שלי בחלון במהלך כיתת המוזיקה של ג’וליאן יחד, ריקוד עם צעיפים כמו גם שכנע את מותני האם, כמו גם האמנתי במגעיל, “מי זה?” הרגשתי נבוך לשני אנשים: 1) העצמי העשרה שלי, שהיה רוצה להקטין מתים אם היא תבין איך היא תיראה ברגע זה עשרים שנה קדימה, כמו גם 2) העשרה העתידית ג’וליאן שתרצה להקטין מתים מתים מתים אם הוא היה צריך לעמוד בכל מקום ליד האדם הזה.

הבנתי שאני דרישה להחזיר את הגדול שלי כמו גם להפסיק להשתמש במכנסי היוגה האלה כל יום.

אחרי משלחת קנייה בחסות אמא שלי, אני חוזרת למסלול וגם להניע אותך לנסות את זה. בתנאי שנראה כי מכנסיים קצוצים כל כך בולטים עד שהם משמשים עם סנדלים, משאבות כמו גם מגפיים, המוצגים על השטיח האדום, כמו גם סיווג שלם המוקדש להם באתר anthropologie.com כמו גם Abercrombie & Fitch, הם היו הרכישה הרבים האחרונה שלי. יש לי מספר מחמאות בעבודה על אלה, כמו גם קבלת מחמאות בעבודה היא ברשימה שלי על 50 דברים שאני אוהב לעשות.

המשימה הושלמה.

בין אם היית שידה מוזרה עם קטעי שיער מקסימים, האישה הכי רועשת בבר שעלולה לבדר (או להביך מישהו), או לאותו אדם חכם שתמיד מבין היכן לגלות את הקפה/חניה הטובים ביותר/נעלי וינטג ‘, בחר דבר אחד לעשות היום כדי להחזיר אותך לדרך ההיא. אתה יכול לדרישה לרכוש מגזין שאינו הורה למחקר, לבדוק כמה אתרי אינטרנט הקשורים לתחביבים הישנים שלך, או לשכור שמרטף כדי לאפשר לך להתפרע בלילה.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post