7 דברים בחינם להכין עם הילד (הגדול) שלך

, קטעתי 7 פאבים ממאה הדברים החינמיים המצוינים ביותר שצריך לעשות עם רישום הנכדים שלך באתר grandparents.com. נסה אותם על הילד המועדף עליך (אחיינית, אחיין, נכד או צאצאי משלך).

#28 הכינו בובות גרב: איבד גרב במייבש? גדול! עכשיו אתה יכול להשתמש באחד האחר להכנת בובה גרב. כל סוג של דבר ישן סביב הבית הופך מייד למוצר שישמש לבובת הגרב שלך. הדבק על כפתורים ישנים לשתי עיניים (הם לא צריכים להתאים), קצת חוט לשיער, הרגשנו שאריות לגבות, כמו גם אתה מוכן למופע בובות.

צילום בובות גרב מ- ventparents.com

#29 שחקו צעירים לבה לוהטים כמו המשחק הזה של חוויה דמיונית, בו שחקנים מעמידים פנים שהם בורחים מהר געש פעיל. מארזי כריות מיקום אקראיים, מגבות ארוחות, עיתון או כל סוג של מחצלות שיש לך סביב הרצפה. עבד את השיטה שלך ברחבי החדר, קפיצה כמו גם קפץ ממקום למקום, וודא שלא לגעת ב”להבה החמה “(הרצפה). אתה תגביר את הדופק שלך ככל שאתה קושי את הצעירים לראות מי יכול לחצות את החלל קודם. גם משחק זה מסייע לצעירים מבצעים הבנה מרחבית כאשר הם מגלים לנהל את קצב הגוף שלהם כמו גם את התנועה.

#8 Play Sardines: טוויסט במחבוא-ומחפשים: כולם מחפשים בזמן שמסתתרים. כאשר המחפשים מגלים את האדם שמסתתר, הם מסתתרים איתו. האדם האחרון שהצטרף לקבוצה הוא הבחור המוזר. [הערה עורך: ראיתי את זה בעיר קוגר, קלאסית!]

צילום קוגר טאון סרדינים מ- EW.com

#45 מסכות מקושטות המשתמשות בצלחת נייר לבנה, עשו עסקה מצחיקה או מסכה פרימיטיבית עם רק זוג מספריים כמו גם כמה עפרונות צבעוניים. חותכים חורים לאן העיניים שלך ילכו. אם יש לך קצת חוט בסביבה, הוסף אותו כשיער או זקן. הניחו שני חורים קטנים משני צדי צלחת הנייר, כמו גם השחזרו מעט חוט איתו כדי לקשור את המסכה לראשו של הילד.

#65 סיימון קובע אם היה אי פעם שיעור בתשלום עניין להוראות, המשחק הזה הוא זה. תיהנו עם הנכדים כשסיימון קובע לגעת בהונות הרגליים, כמו גם כמו שסיימון קובע להרים את היד הימנית, כמו גם לגעת באף. אהה! גוטצ’ה!

#89 פיצוץ מנטוס סודה הניסוי הזה היה תחושת יוטיוב לפני מספר שנים. עשה זאת בחוץ. הסר את הכובע מבקבוק חדש ושני ליטר של תכנית דיאטה קולה. צמצם שרוול של סוכריות מנטוס לבקבוק, צעד אחורה, כמו גם לחכות למדע להשתלט. הפיצוץ של תכנית הדיאטה קולה באוויר הוא די מגניב, כמו גם לא שיטה גרועה להסביר בדיוק כיצד לערבב דברים ספציפיים יכול לפעמים להיות השפעה בלתי צפויה. שלום, רגע מנטור.

#75 הפק סיפור שממשיך להמשיך לאדם אחד להתחיל בחוץ. “יום אחד הלכתי ברחוב.” ואז האדם הבא צריך להוסיף לסיפור. “וראיתי מכונית כתומה מדהימה.” כמו כן, האדם הבא אומר, “ואישה מקסימה נהגה בזה.” כמו כן מוסיפה הבאה, “היה לה אריה מדהים ביותר, מנופף מהמושב האחורי.” כמו גם הלאה, כמו גם הלאה, כמו גם הלאה. אם אתה סבא וסבתא למרחקים ארוכים, אתה יכול לעשות זאת באמצעות דואר אלקטרוני.

+++
אלה היו כמה מהבחירות האישיות המועדפות עלי, עם זאת ישנם 97 מושגים חופשיים חכמים אחרים לשחק עם צעיר [PDF]. גם סבאנסים. יש לו שיעורי הנחה על מוצרים במגוון רחב של קטגוריות, כולל נסיעות, בידור, כמו גם יותר. למשך זמן מוגבל, תוכלו לקבל שנה אחת של חברות בחינם במועדון ההטבות של סבא וסבתא. כמו גם לקחת אותו לסיבוב. Inticition UP באתר reversclub.grandparents.com וכן להשתמש בקוד הפרומו GPGIFT. אל תהסס לחלוק גם הצעה זו עם בני משק הבית.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Jorgie Woman Jean תכשיטי אופנה הופכים למלאת גרב פנטסטית עבור Woman Bit WomanJorgie Woman Jean תכשיטי אופנה הופכים למלאת גרב פנטסטית עבור Woman Bit Woman

שיתוף הוא אכפת! לַחֲלוֹק צִיוּץ לַחֲלוֹק https://apis.google.com/js/plusone.js אני תמיד מחפש מוצרים ייחודיים להכניס גרביים של ילדי לחג המולד כמו ללבוש אוזניים היפואלרגניות בעבודת יד. הבת שלי אוהבת תכשיטים אופנה וגיליתי